Motul

MOTUL X-CLEAN EFE 5W-30 5L MOTUL

Cena brutto:
146,50
Numer EAN: 107206

Specyfikacja

Producent: Motul
Rodzaj oleju: Syntetyczny
Klasa lepkości: 5W-30
Pojemność opakowania: 5L
Klasyfikacja: ACEA C2 / C3

Opis produktu

Opis
MOTUL 8100 X-CLEAN EFE 5W30 – 5L
OLEJ SYNTETYCZNY
Zaawansowany technologicznie w 100% syntetyczny olej silnikowy zapewniający jednocześnie wysoką ochronę silnika i zmniejszenie zużycia paliwa.

Oficjalnie zaaprobowany przez BMW Groupv, GM (General Motors) Opel oraz Mercedes Benz dzięki doskonałemu zmniejszeniu zużycia paliwa.

Opracowany specjalnie do nowoczesnych samochodów o wysokiej mocy silnika, wyposażonych w silniki benzynowe, Diesla i turbodiesla z bezpośrednim wtryskiem paliwa i katalizatorami spełniającymi normy emisji spalin EURO 4, EURO 5 czy EURO 6.

ACEA C2 / C3
Specyfikacja producenta
BMW LL-04
FIAT 9.55535-S1 / S3
GM – OPEL DEXOS2
MB-APPROVAL 229.52

OLEJ MOTUL 5W30 5L 8100 X-CLEAN EFE
ACEA C2 C3
EAN 3374650262819

Właściwości:
Produkt zapewnia maksymalną czystość silnika dzięki właściwością myjącym i dyspergującym. Doskonale chroni przed zużyciem i redukuje ilość zanieczyszczeń. Specjalna formuła umożliwia zmniejszenie zużycia paliwa oraz pozwala stosować wydłużone okresy pomiędzy wymianami oleju.

Ultranowoczesny, paliwooszczędny olej silnikowy typu Low SAPS, stworzonym w technologii syntetycznej, który jest całkowicie kompatybilny z najnowszymi układami oczyszczania spalin.

Zalecany do stosowania w silnikach Diesla najnowszej konstrukcji, w których zastosowano specjalne systemy oczyszczania spalin, umożliwiające spełnienie wymagań normy emisji spalin Euro 4, 5 i 6. Do stosowania w jeździe sportowej, miejskiej i po autostradzie, w samochodach osobowych użytkowanych w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.

Zobacz inne produkty: Motul

Może Cię zainteresować

Zobacz również

Chemia Samochodowa

Zadbaj o swoje auto z produktami renomowanych marek.

Akcesoria i dodatki

Zobacz co jeszcze, niezbędne jest w wyposażeniu Twojego samochodu.